• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper

ایرفلوت Aeroflot Russian Airlines

پرواز به logo-Aeroflot

ایرفلوت بزرگترین شرکت هواپیمایی روسیه دارای مسیرهای پروازی داخلی و بین‌المللی است. این شرکت هواپیمایی در سال 1923 تاسیس شد که یکی از قدیمی‌ترین ایرلاین‌های جهان است و نام آن خلاصه شده ناوگان هواپیمایی روسیه است. در دوران اتحاد جماهیر شوروی ایرفلوت شرکت دولتی بود اما اکنون به عنوان شرکت نیمه خصوصی محسوب می‌شود. مقر اصلی آن فرودگاه بین‌المللی واقع در مسکو است. تعداد ناوگان ایرفلوت به 170 فروند هواپیما شامل ایرباس، بویینگ و سوخوی است. این ناوگان بزرگ به 130مقصد مختلف در دنیا پرواز دارد.

دریافت آنلاین کارت پرواز

مسافران ایرفلوت می‌توانند برای کاهش زمان مورد نیاز در فرودگاه به صورت آنلاین کارت پرواز خود را دریافت کنند. برای دریافت آنلاین 24 ساعت قبل از پرواز می توان کارت پرواز را به صورت آنلاین دریافت کرد. این سرویس 45 دقیقه قبل از پرواز بسته می‌شود. دریافت کارت پرواز آنلاین این امکان را به مسافران می‌دهد که صندلی خود را انتخاب کنند. همچنین می‌توان به وسیله اپلیکیشن موبایل ایرفلوت نیز کارت پرواز را دریافت کرد. مانند دریافت آنلاین کارت پرواز، دریافت کارت با اپلیکیشن موبایل نیز از 24 ساعت قبل از پرواز در دسترس است و 45 دقیقه مانده به پرواز بسته می‌شود. علاوه بر این مسافرانی که نمی‌توانند به صورت آنلاین یا اپلیکیشن موبایل کارت پرواز دریافت کنند، می‌توانند در فرودگاه آن را دیافت نمایند.

کلاس های پروازی

  کامفورت کلاس

این کلاس پروازی در جت مسافربری بوئینگ ۷۷۷ و برای پروازهای طولانی مدت موجود است. قرار است ایر فلوت این کلاس پروازی را بسیار بیشتر از قبل در برنامه‌های پروازی خود توسعه و گسترش دهد. فاصله بین صندلی‌ها ۹۶٫۵۲ سانتی‌متر است. تمامی مانیتورهای دارای پورت USB و سوکت‌های مختلف است و آن‌ها را پشتیبانی می کنند.

  بیزنس کلاس

در پروازهای طولانی کلاس بیزینسی صندلی‎ها تا ۱۵۰ سانتی‎متر قابلیت انعطاف به جلو و یا عقی برای مسافران دارند. در پروازهای کوتاه نیز تا ۹۷ سانتی متر این فضا را مسافران در اختیار دارند. مسافران این امکان را دارند تا در هنگام پرواز در صندلی‌های راحت این کلاس پروازی حس کنند که در تخت خواب خود هستند. همچنین در صندلی‌های این پرواز می‌توان از فضایی که برای کار وجود دارد، استفاده کردهمچنین امکان استفاده از کلیه امکانات بهداشتی و تفریحی همچون مجله هایی که توسط خود شرکت هواپیمایی ایرفلوت چاپ می شوندوجود دارد.

  اکونومی کلاس

صندلی‌های کلاس اکونومی ایرفلوت، طراحی استانداردی برای شرایط نرمال فیزیکی مسافران دارد.کیف مخصوص کودکان که حاوی؛ وسایل بازی و فکری مخصوص گروه سنی کودک است، وسایل همراه سفر برای بزرگسالان که شامل دفترچه های راهنمای سفر، وسایل بهداشتی ،بالشت و پتوی کم حجم مسافرتی، اینترنت ،از امکاناتی است که در اختیار مسافران این کلاس پروازی قرار می گیرد.

PHOTOS

بار دستی مجاز

مسافران ایرفلوت می‌توانند یک بار دستی مجاز و یک بار شخصی مانند لپ‌تاپ، کیف دوربین و.. به همراه داشته باشند. ابعاد بار شخصی باید به گونه‌ای باشد که در محفظه بار داخل کابین قرار گیرد. بار دستی مجاز باید کوچکتر از 20*40*55 سانتی‌متر باشد. در مورد وزن محدودیت‌هایی با توجه به نوع بلیط وجود دارد. برای مثال بلیط‌های کلاس کامفورت و اکونومی می‌توانند بار دستی به وزن حدکثر 10 کیلوگرم، مسافران کلاس بیزنس حداکثر تا 15 کیلوگرم به همراه داشته باشند. بارهای دستی نباید سایزی برگتر از 20*40*55 سانتی‌متر و وزنی بیشتر از 10 کیلوگرم (یا 15 کیلوگرم برای کلاس بیزنس) داشته باشند. ارها قبل از ورود به کابین چک می‌شوند و اگر از این مقدار بیشتر باشد مشمول پرداخت اضافه بار خواهند شد.

پذیرش بار مجاز

ایرفلوت برای پذیرش باز مجاز خود سیاست تفاوت در کلاس‌های پروازی را در پیش گرفته است. مسافران کلاس پروازی اکونومی می‌توانند یک بار با حداکثر وزن 23 کیلوگرم برای کلاس‌های اکونومی و کامفورت 2 عدد بار هر کدام با وزن حداکثر 23 کیلوگرم حمل کنند. برای مسافران کلاس بیزنس 2 بار مجاز هر کدام به وزن حداکثر 32 کیلوگرم به همراه داشته باشند. حداکثر ابعاد بارها در همه کلاس‌های پروازی یکسان است. مجموع طول، عرض، ارتفاع بار نباید از 158 سانتی‌متر تجاوز کند. برای کودکان زیر 2 سال که در پرواز صندلی ندارند کمی متفاوت است. آن‌ها مجاز به حمل یک بار حداکثر به وزن 10 کیلوگرم و مجموع ابعادی برابر 115 سانتی متر هستند.

ناوگان هوایی

ایرفلوت با داشتن 170 فروند هواپیما در ناوگان خود یکی از بزرگترین ناوگان های دنیا را داراست.

که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  ایرباس A320-200
  ایرباس A321-200
  ایرباس A330-200
  ایرباس A330-300
  ایرباس A350-900
  بوئینگ 737
  بوئینگ 777
  ايركوت MC-21-300
  سوخوی سوچر جت 100-95سایر اطلاعات

 • نام ایرلاین: ایرفلوت
 • کد SU :IATA
 • سال تاسیس: 1923
 • مقر اصلی: مسکو، روسیه
 • وب سایت: www.aeroflot.com
پرواز به Aeroflot-business-class
پرواز به Aeroflot-business-class
پرواز به Aeroflot-comfort