insurance

خرید بیمه مسافرتی با ارزانترین قیمت و صدور فوری

  • بیمه مسافرتی

home ad image

پیگیری خرید

آخرین وضعیت رزرو خود را ببینید

home ad image

راهنمای سفر

هرچه درمورد سفر و رزرو باید بدانید

home ad image

درخواست پشتیبانی

راهنمای سفر شما هستیم

بیمه مسافرتی چیست؟

بیمه یعنی امنیت خاطر در سفر و بیمه مسافرتی خاطر شما را در سفر آسوده می‌کند. این بیمه هزینه‌ های پزشکی و خسارات پیش‌بینی نشده‌ای مانند کنسل شدن پرواز یا گم شدن چمدان را جبران می‌کند تا در صورت بروز این قبیل مشکلات، سفرتان تلخ نشود. تهیه بیمه مسافرتی برای سفرهای خارجی ضروری است، چرا که در کشورهای خارجی خسارات احتمالی را باید به صورت ارزی پرداخت کنید و این موضوع شرایط شما را سخت‌تر می‌کند. بیمه مسافرتی در بیشتر مواقع این هزینه‌ها را بر عهده می‌گیرد و نیازی به پرداخت خسارات توسط شخص شما نیست.

قیمت بیمه مسافرتی و شرایط آن

قیمت بیمه مسافرتی از شرکتی به شرکت دیگر مختلف است و بر اساس سقف تعهدات و پوشش بیمه‌ای با یکدیگر تفاوت دارند. شرکت‌های بیمه قوانین خاص خودشان را در زمینه شرایط بیمه مسافرتی دارند اما می‌توان موارد زیر را به عنوان شرایط مشترک تمامی آنها بیان کرد:

هنگام وارد کردن اطلاعات باید دقت زیادی به خرج دهید؛ زیرا بیمه سفر خارجی طبق مشخصات اعلام شده توسط مسافر، صادر خواهد شد.

در صورت بروز هرگونه مشکل و نیاز به استفاده از بیمه مسافرتی خارج از کشور با مراکز شبانه‌روزی شرکت بیمه تماس بگیرید. حتما شماره بیمه نامه را به یاد داشته باشید.

اعتبار بیمه نامه مسافرتی از زمان خروج از کشور محاسبه می‌شود و حداکثر 92 روز متوالی اعتبار دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با کارشناسان آبنوس گشت تهران در تماس باشید.

تا 6 ماه پس از صدور بیمه نامه باید از کشور خارج شوید تا بتوانید از خدمات آن استفاده کنید. در غیر این صورت، بیمه نامه مسافرتی شما اعتبار خود را از دست خواهد داد.

بیمه نامه مسافرتی تنها تا 6 ماه پس از صدور، قابل ابطال است. البته باید بدانید که بیمه نامه شما تحت هر شرایطی تا قبل از انقضای ویزایتان، باطل نخواهد شد.

خرید آنلاین بیمه مسافرتی

برای خرید بیمه مسافرتی نیازی به مراجعه حضوری به مراکز و نمایندگی‌های بیمه ندارید. می‌توانید به راحتی و با خرید آنلاین بیمه مسافرتی در هر ساعتی از شبانه‌روز و در هر کجا که هستید، با آبنوس گشت تهران سفر خود را بیمه کنید.

برای خرید آنلاین بیمه مسافرتی از آبنوس گشت تهران، اطلاعاتی مانند کشور مقصد، مدت سفر و تعداد مسافر را وارد کنید. پیش‌فرض‌هایی برای راحتی انتخاب شما در سایت تعبیه شده است. همچنین، همیشه پشتیبانی آبنوس گشت تهران را در کنار خود دارید و می‌توانید هر سوالی در مورد بیمه مسافرتی را از کارشناسان ما بپرسید.

بهترین بیمه مسافرتی در سفرهای خارجی

بهترین بیمه مسافرتی بیمه‌ای است که سقف تعهدات آن نیازهای شما را تا حد بالایی پوشش دهد. این بیمه باید موارد غیرمترقبه را به خوبی پیش‌بینی کند و در زمان مناسب اقدامات لازم را برای جبران خسارت انجام دهد. اگر در پیدا کردن بهترین بیمه مسافرتی دچار سردرگمی شده‌اید؛ همه چیز را به آبنوس گشت تهران بسپارید. ما بهترین بیمه مسافرتی را به شما ارائه خواهیم کرد.