• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما

 

در سال‌های اخیر خرید اینترنتی بلیط هواپیما بسیار متداول شده است و این موضوع بی‌دلیل هم نیست؛ هم در وقت صرفه جویی می‌شود و هم می‌توان قیمت بلیط هواپیما را از ایرلاین های مختلف و در ساعت های مختلف، در کمترین زمان ممکن مقایسه کرد و خرید بلیط هواپیما را انجام داد. این فرایند به شما کمک می کند تا خرید بلیط را با بهترین و ارزان ترین قیمت انجام دهید. به همین خاطر هم ما تصمیم گرفتیم راهنمای کامل خرید بلیط هواپیما را برای شما منتشر کنیم تا بتوانید سریع و آسوده خرید اینترنتی بلیط هواپیما را انجام دهید.

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما از آبنوس گشت تهران مراحلی ساده و آسان را باید دنبال کنید.

پیش از هر کاری بهتر است در سایت ثبت نام کنید و یا اگر قبلا عضو آبنوس گشت تهران شده اید وارد سایت شوید.

برای وارد شده به سایت تنها کافی است که با انتخاب گزینه ورود یا ثبت نام، اطلاعات کاربری خود، شامل نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید.

اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید هم نگران نباشید زیرا می توانید به راحتی رمز عبور را بازیابی کنید و از طریق ایمیلی که برای شما ارسال می شود رمز جدیدی برای خود انتخاب کنید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما

پس وارد شدن به سایت، از پنل جستجوی پرواز که پیش روی شماست، نوع پرواز (داخلی یا خارجی)، تعداد مسیرهای پرواز (یک طرفه یا دوطرفه)، مبدا سفر، مقصد سفر و تاریخ رفت و برگشت را انتخاب کنید و سپس روی دکمه جستجو کلیک کنید.

خوب است بدانید در انتخاب تاریخ رفت و برگشت، تقویم شمسی و تقویم میلادی، هر دو در اختیار شماست.

خرید بلیط هواپیما اینترنتی

پس از فشردن دکمه جستجو و مشاهده صفحه نتایج شما باز هم بسته نیاز خود می‌توانید فیلترهای مختلفی روی نتایج جستجو اعمال کنید تا بلیط مورد نظر خود را بیابید. در صفحه نتایج خرید بلیط اینترنتی هواپیما در آبنوس گشت تهران شما می توانید ایرلاین مورد نظرتان را انتخاب کنید. همچنین می توانید تعداد توقف هایتان در طول سفر را محدود کنید و یا اینکه اطلاعات بیشتری در مورد بلیط مورد نظرتان پیدا کنید.

با کلیک روی بلیط مورد نظرتان اطلاعات کامل تر از پروازهای رفت و برگشت و زمان های توقف و غیره در اختیار شما قرار میگیرد.

پس از انتخاب بلیط مورد نظرتان و مشاهده جزئیات بلیط، وارد مرحله بعد می شوید و باید جزئیات اطلاعات مسافران را دقیقا همانطور که در پاسپورت آنهاست، وارد کنید. با زدن دکمه ادامه وارد مرحله بعد خواهید شد.

در این مرحله مشخصات مسافران و جمع کل مبلغ به شما نمایش داده می‌شود. حتما اطلاعات و مبلغ را چک کنید و از صحت آنها اطمینان حاصل کنید. در صورت صحیح بودن همه موارد روی دکمه خرید بلیط کلیک کنید تا به صفحه پرداخت بروید.

با کلیک روی دکمه خرید قوانین و مقرارت برای شما نمایش داده می شود و پس و از تایید به صفحه پرداخت خواهید رفت تا خرید شما نهایی شود.